korytarz przed remontem
korytarz po remoncie 1
      Drodzy Uczniowie!
Ze względu na obecną sytuację nasze życie szkolne i lekcje przeniosły się do wirtualnego świata, odbywają się zdalnie na platformie Classroom.
Na terenie placówki miały miejsce tylko zajęcia praktycznej nauki zawodu.
Nie oznacza to jednak, że zapomnieliśmy o Was.
Wręcz przeciwnie, w ZSP Sława dzieje się mnóstwo rzeczy, aby przygotować się na Wasz powrót.
Chcemy, żebyście uczyli się w nowoczesnej, przyjaznej i bezpiecznej szkole.
Od października remontujemy, malujemy i odnawiamy.
Po powrocie zobaczycie nowoczesne, przeszklone drzwi do szkoły i sal lekcyjnych, odnowione korytarze i ledowe oświetlenie w klasach.
Chcemy też zorganizować dla Was strefy relaksu, miejsca do wspólnego spędzania czasu w budynku, jak i poza nim.
Robimy to z myślą o Was, naszych uczniach licząc, że niedługo gwar i muzyka wypełnią puste korytarze.
Pracownicy szkoły nie szczędzili sił i starań, by przygotować wszystko na Wasz powrót.
Oto efekty ich pracy!

Korytarz szkoły przed remontem #1
Korytarz szkoły przed remontem #2
Korytarz szkoły przed remontem #3
Korytarz szkoły przed remontem #4
Korytarz szkoły po remoncie #1
Korytarz szkoły po remoncie #2
Korytarz szkoły po remoncie #3
Korytarz szkoły po remoncie #4
Nowe drzwi do klas
Parter szkoły przed remontem
Parter szkoły po remoncie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dziękujemy firmie PHU Trabork Sława za montaż stolarki drzwiowej oraz Firmie Zgaiński za odnowienie lamperii na korytarzach.