W etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, zorganizowanym we współpracy z Oddziałem Rejonowym w Nowej Soli, wyróżniona została nasza uczennica Magdalena Wiertelak z klasy III TŻiUG, której serdecznie gratulujemy świetnego wyniku i zaangażowania w czasie nauki zdalnej.

Tegoroczna edycja zakończyła się na etapie rejonowym. Kolejne edycje olimpiady - miejmy nadzieję - przebiegną już tradycyjnie na wszystkich szczeblach, a Magda, jak sama przekonuje, nie będzie ustawać w walce o przyszłoroczne sukcesy.

Każda nagroda i wyróżnienie jest dumą ucznia, a nas nauczycieli cieszą one szczególnie!

Szkolne Koło PCK

 

 

 

 

Uczennica z dyplomem
1 Podsumowanie olimpiady PCK
Uczennica z dyplomem
Uczennica z dyplomem
2 Podsumowanie olimpiady PCK
Uczennica z dyplomem
Pani kierownik oddziału PCK wręcza uczennicy upominek oraz dyplom
3 Podsumowanie olimpiady PCK
Pani kierownik oddziału PCK wręcza uczennicy upominek oraz dyplom
Podziękowania dla szkoły
4 Podsumowanie olimpiady PCK
Podziękowania dla szkoły
Previous Next Play Pause
1 2 3 4