Morsowanie to wyzwanie.

 

Młodzież ZSP przed wejściem do wody
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Młodzież ZSP przed wejściem do wody
Morsy w wodzie#1
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Morsy w wodzie#1
Morsy w wodzie#2
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Morsy w wodzie#2
Morsy w wodzie#3
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Morsy w wodzie#3
Morsy wchodzące do wody
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Morsy wchodzące do wody
Morsy wchodzące do wody#2
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Morsy wchodzące do wody#2
Rozgrzewka przed morsowaniem
Uczniowie morsujący w Jeziorze Sławskim
Rozgrzewka przed morsowaniem
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

Nie każdy jest gotowy do tak ekstremalnego hartowania organizmu za pomocą zimnych kąpieli. Temperatura powietrza, często schodzi poniżej zera, ale to nie jest przeszkodą,  a wręcz sprzyja wyzwaniu. Młodsi uczniowie, pod okiem najstarszych uczniów ( Kondrad Błaszak, Karolina Janik,  Kacper Ławecki ) poznają sposoby bezpiecznego morsowania. Wszyscy uczestnicy to przyszli i obecni ratownicy, dla których morsowanie to z pewnością kolejne cenne doświadczenie z wodą. To kolejne wyzwanie sprawi, że nad bezpieczeństwem w wodzie będą czuwać prawdziwi specjaliści  :)