Ile warta jest jedna nakrętka? Jeśli weźmiemy pod uwagę, że za kilogram nakrętek można otrzymać średnio 60 gr, a w 1 kg mieści się ok 425 nakrętek, odpowiedź brzmi: tyle co nic… Jednak przy większym zaangażowaniu jest to wystarczająco, by uzbierać trochę pieniędzy dla potrzebującej osoby. A Marysia bardzo nas potrzebuje!

Mimo że ma dopiero miesiąc, już walczy o swoje życie. SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni to brutalny przeciwnik. Jedyną nadzieją jest terapia genowa. By mieć szansę zawalczyć o zdrowie córki, rodzice naszej małej sąsiadki z Brenna muszą uzbierać ponad 9 mln zł! W sytuacji, gdy trwa walka z czasem, każda złotówka jest na wagę złota! Zbiórka nakrętek nabiera więc sensu, bo okazuje się, że mała nakrętka może mieć wielką moc.

Zachęcamy więc do włączenia się w naszą zbiórkę i wrzucania nakrętek do serca znajdującego się przy głównym wejściu do szkoły. Wszystkie zebrane nakrętki przeznaczone będą na pomoc Marysi. Niech ta pomoc będzie liczona w tonach!

Marysię wesprzeć można także poprzez zbiórkę na portalu siepomaga.pl oraz uczestnicząc w licytacjach na FB.

https://www.siepomaga.pl/maria  

https://www.facebook.com/groups/213897527148047